Kāda ir atšķirība starp termorucīgu plēvi un līpošu iepakojuma plēvi?
Līpoša plēve, kas tiek pārvilkta pāri priekšmetam, nav piemērota lielu priekšmetu pārsegšanai, jo nodrošina mazu aizsardzību. Materiāls, kas ir zināms kā arī kā preču paliktņu plēve, pielīp pats pie sevis. Termorucīgā plēve tiek uzklāta uz priekšmeta pirms tās sarukšanas, lai tā stingri un blīvi aptvertu priekšmetu.
Cik ilgi termorucīgo plēvi var lietot?
Termorucīgā plēve āra apstākļos uzglabājamu priekšmetu pasargās līdz diviem gadiem.
Vai zem pārklāja veidosies mitrums un pelējums?
Lai likvidētu mitrumu un kondensātu, pārklājus var vēdināt, jo ventilācijas atveres ļauj gaisam piekļūt zem pārklāja, novēršot liekā mitruma un kondensāta uzkrāšanos. Otra iespēja ir palikt zem pārklāja lielus mitrumu uzsūcošus desikanta maisiņus.
Vai ir iespējama piekļuve zem pārklāja pēc tā uzstādīšanas?
Jā. Ja nepieciešams, pārklājam pēc sarukšanas var pielīmēt durvis ar rāvējslēdzēju.
Ko darīt ar termorucīgu plēvi pēc tam, kad tā ir noņemta no priekšmeta?
Salokiet plēvi, sasieniet un nogādājiet uz vietējo atkritumu pārstrādes uzņēmumu, kas jums izsniegs ES tiesiskajiem aktiem atbilstošu izziņu par atkritumu nodošanas pienākuma izpildi.
Kādēļ termorucīgā plēve ir labāka par brezentu?
Termorucīgā plēve atšķirībā no brezenta vai speciāli pēc pasūtījuma izgatavota pārvalka iegūst laivas aprises. Tā kā plēves pārklājs blīvi apņem laivu, tas vējā neplandās un neberzējas pret laivu, kas arī ir plēves izturības noslēpums. Tas nozīmē, ka termorucīgā aizsargplēve sauszemes vai jūras pārvadājumu vai glabāšanas laikā labāk pasargā priekšmetu no bojājumiem.
Kas mūsu termorucīgajām plēvēm ir tik īpašs?
Plēves ir speciāli paredzētas rūpnieciskai lietošanai un ūdens transportlīdzekļu apklāšanai prasīgos apstākļos. Šīs plēves ir līdz pat 12 m (40′) platas, un to blīvums sasniedz 12 mil (300 mikronu). Sastāvā iekļautās piedevas novērš plēves sairšanu zemā temperatūrā, vienlaikus ultravioletā starojuma inhibitori piešķir tai izturību pret ultravoletā starojuma iedarbību.
Vai karstā gaisa pistole var bojāt laivu?
Pareizi izmantojot karstā gaisa pistoli, karstais gaiss tiek uzpūsts uz plēves gandrīz tāpat, kā krāsojot ar pistoles izsmidzinātāju, un tā netiek turēta vienā vietā tik ilgi, lai karstais gaiss varētu laivu bojāt. Patiesībā termorucīgā plēve kļūst plānāka, un tajā caurumi karsta gaisa iedarbībā rodas, vēl pirms gaiss varētu piekļūt un bojāt apsedzamo priekšmetu.
Vai termorucīgā pārklāja plēve pielīp pie produkta?
Atšķirībā no līpošajām iepakojuma plēvēm termorucīgā plēve stingri nospriegojas ap objektu, tomēr pie tā nepielīp.
Vai termorucīgo pārklāja plēvi var izmantot atkārtoti?
Nē, termorucīgo pārklāja plēvi var izmantot tikai vienu reizi.